German desk
Od początku naszej działalności (2005 r.) skutecznie doradzamy przedsiębiorcom z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.

Nasi Klienci to zarówno międzynarodowe koncerny, jak i przedsiębiorstwa średniej wielkości.

Doradztwo na rzecz Klientów z niemieckojęzycznego obszaru językowego jest jednym z głównych obszarów naszej działalności. Zapewniamy transgraniczne wsparcie prawne naszym Klientom na wszystkich polach naszej działalności. Współpracujemy też z międzynarodowymi kancelariami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii przy doradztwie na rzecz Klientów rozważających inwestycje w Polsce lub poszukujących wsparcia na polskim rynku.

Mówimy po niemiecku. Znamy doskonale kulturę krajów niemieckojęzycznych i specyfikę prowadzenia działalności w Polsce. Dzięki tej wiedzy oraz wysokim umiejętnościom naszych prawników łatwiej nam zrozumieć potrzeby naszych Klientów oraz ocenić wyzwania, z jakimi muszą się oni mierzyć.

Partnerem zarządzającym Kancelarii jest Peter Urbanek – adwokat niemiecki (Rechtsanwalt), członek Rechtsanwaltskammer Düsseldorf oraz adwokat polski (członek Izby Adwokackiej w Warszawie). Peter Urbanek jest także członkiem zarządu Fundacji Szkoły Prawa Niemieckiego oraz wieloletnim wykładowcą w Szkole Prawa Niemieckiego przy Uniwersytecie Warszawskim.