Poszukujemy adwokatów/radców prawnych oraz aplikantów o ponadprzeciętnych umiejętnościach oraz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego.

 

Dla studentów IV lub V roku studiów prawniczych oraz absolwentów studiów prawniczych z ponadprzeciętną średnią ocen oraz bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego oferujemy możliwość odbycia praktyk.

Osoby zainteresowane pracą lub praktykami w kancelarii URBANEK i Wspólnicy prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@urbanek-law.pl.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy i doświadczenie najbardziej będą odpowiadały aktualnemu zapotrzebowaniu Kancelarii.

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Urbanek i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Żurawiej 45, 00-680 Warszawa. Mogą się Państwo z nami skontaktować w następujący sposób: tel.: +48 22 440 12 60, adres e-mail: office@urbanek-law.pl.

Będziemy przetwarzać Państwa dane w szczególności w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, jak też prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych (jeśli została udzielona). Ponadto, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie przez nas Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych zawarte są w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj.